ФЕДОРУК

Завідувач кафедри

Заслужений лікар України

Головний позаштатний уролог ДОЗ Чернівецької ОДА

Керівник центру ендоурології та літотрипсії БДМУ

Доктор медичних наук,професор

Член Європейської асоціації урологів(EAU), Спілки онкоурологів України, Асоціації урологів Буковини.

Закінчив з відзнакою Чернівецький державний медичний інститут у 1988 році. Працює на кафедрі з 1994 року.

ЗАЙЦЕВ

Валерій Іванович

Професор кафедри

Доктор медичних наук, професор

Голова Асоціації урологів Буковини, член Європейської асоціації урологів (EAU), Асоціації сексологів України, Спілки онкоурологів України.

Закінчив Чернівецький державний медичний інститут у 1988 році. Працює на кафедрі з 1991 року.

ШУТКА

Володимир Ярославович

Доцент кафедри (нейрохірургія)

Кандидат медичних наук, доцент

Голова Товариства нейрохірургів Буковини, член Української асоціації нейрохірургів.

Закінчив Івано-Франківський державний медичний інститут у 1977 році. Працює на кафедрі з 1997 року.

ІЛЮК

Ірина Іванівна

Доцент кафедри

Кандидат медичних наук, доцент

Член Європейської асоціації урологів (EAU), Асоціації урологів Буковини.

Закінчила Киргизький державний медичний університет у 1986 році. Працює на кафедрі з 1996 року.

ВЛАДИЧЕНКО

Костянтин Анатолійович

Член Європейської асоціації урологів (EAU), Асоціації урологів Буковини.

Закінчив медичний факультет Сумського державного університету у 2000 році. Працює на кафедрі з 2004 року.

КАРЛІЙЧУК

Олександр Георгійович

Асистент кафедри (нейрохірургія)

Кандидат медичних наук

Член Американської асоціації нейрохірургів, член Української асоціації нейрохірургів.

Закінчив Буковинську державну медичну академію в 2000 році. Працює на кафедрі з 2007 року.

ВІЗНЮК

Володимир Васильович

Член Європейської асоціації урологів (EAU), Асоціації урологів Буковини.

Закінчив з відзнакою Буковинський державний медичний університет у 2009 році. Працює на кафедрі з 2011 року.

СТЕПАН

Василь Танасійович

Член Європейської асоціації урологів (EAU), Асоціації урологів Буковини.

Закінчив з відзнакою Буковинську державну медичну академію у 2003 році. Працює на кафедрі з 2014 року.

КУРІКЕРУ

Михайло Анатолійович

Асистент кафедри (нейрохірургія)

Закінчив з відзнакою Буковинський державний медичний університет у 2014 році. Працює на кафедрі з 2017 року.

СТЕПАНЧЕНКО

Маркіян Святославович

Член Європейської асоціації урологів (EAU), Асоціації урологів Буковини.

Закінчив з відзнакою Буковинський державний медичний університет у 2012 році. Працює на кафедрі з 2012 року.

ЗАЙЦЕВА

Наталія Степанівна

Старший лаборант кафедри

Закінчила Чернівецький національний університет за спеціальністю “фізика напівпровідників” у 1991 році; Торгово-економічний інститут за спеціальністю «економіка підприємництва»у 2007 році. Працює на кафедрі з 2011 року.

ШИРОКИЙ

Віталій Сергійович

Старший лаборант кафедри

Закінчив Буковинський державний медичний університет у 2014 році. Працює на кафедрі з 2017 року.